Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Erkenez Mahallesi Hobi Bahçesi Yolunda Çalışma
Erkenez Mahallesi Hobi Bahçesi Yolunda Çalışma

Erkenez Mahallesi Hobi Bahçesi Yolunda Çalışma

Erkenez Mahallesi Hobi Bahçesi Yolunda Çalışma :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin yol yapım ve onarım çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğünce bir taraftan yeni yollar açılırken bir taraftan da asfalt çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor.

Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan Erkenez Mahallesi Hobi Bahçesi yolu filler serimi tamamlanarak, sıkıştırma çalışması yapıldı.

Alt yapı hazırlıkları tamamlanan kısımlarda serme sıkıştırma çalışmaları devam ederken zemin sağlamlaştırma çalışmalarının tamamlandığı yollarda ise asfalt çalışmalarına başlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi 2017 yılının sonuna kadar özelliklede grup yollarında asfaltsız yol bırakmamaya kararlı olduğundan çalışmalar gece-gündüz devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*