Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Ermiye Mahallesine Asfalt Çalışması
Ermiye Mahallesine Asfalt Çalışması

Ermiye Mahallesine Asfalt Çalışması

Ermiye Mahallesine Asfalt Çalışması :Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY’un en büyük çalışmalarından biri olan Muhtarlar toplantısının meyveleri verilmeye başlanıyor.

Her ayın ilk haftasında Batman’da bulunan Mahalle Muhtarları ile Batman Belediyesi Konferans salonunda toplayarak sorunlarını dinleyen Belediye Başkan Vekili AKSOY, Mahalle Muhtarlarının takdirini topluyor.

Yapılan son düzenlemelerle mahalle kapsamına alınan Batman’ın Erköklü (Ermiye) Mahalle muhtarının ‘Muhtarlar Toplantısı’nda gündeme getirdiği sorunlarla ilgili not alan Başkan Vekili AKSOY, un talimatları doğrultusunda eksiklikleri tespit eden Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalara başladı. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı asfalt ekibi, 4204, 4214 ile Bostan Caddesi’nin asfaltlanması için hazırlık çalışmalarına başladı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*