Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Ertuğrulgazi’ye Büyükşehir’den Alt Yapı Yatırımı
Ertuğrulgazi’ye Büyükşehir’den Alt Yapı Yatırımı

Ertuğrulgazi’ye Büyükşehir’den Alt Yapı Yatırımı

Ertuğrulgazi’ye Büyükşehir’den Alt Yapı Yatırımı :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESKİ ekipleri Ertuğrulgazi Mahallesinde eksikliği hissedilen yağmur suyu hattı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahalle Muhtarı Nurettin Köroğlu ve mahalle sakinleri ise mahallenin en büyük probleminin ortadan kalktığını ifade ettiler.

ESKİ tarafından Ertuğrulgazi Mahallesinde gerçekleştirilen yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarında ekipler çalışmalarını sürdürüyor. M. Şevket Paşa Caddesi ile Ahmet Vefik Paşa Caddesi ve mahalle içerisindeki birçok sokak 2116 metrelik yağmur suyu hattına kavuşuyor. ESKİ’nin çalışmalarını tamamladığı sokaklarda ise Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım ekipleri, alt yapı çalışması nedeniyle bozulan yolların asfalt kaplama ve onarımını gerçekleştiriyor.

Çalışmalardan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Ertuğrulgazi Mahallesi Muhtarı Nurettin Köroğlu, çalışmalar ile mahallenin en önemli sorununun çözüme kavuştuğunu ifade etti. Köroğlu “Ekipler çalışmalara aralıksız devam ediyor. ESKİ’ye bağlı ekipler alt yapı hatlarını oluştururken, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekiplerince de sokaklarımız asfaltlanıyor. Mahallemizin en büyük problemlerinden biri olan alt yapı sorunu Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen sayesinde sona erdi. Kendisine mahalle sakinleri adına teşekkür ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*