Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 24. Erzincan » Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi
Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi :Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, şehir genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi öncelikle Bahçesaray ve Yaşar Akansel caddelerinde yürütülen kaldırım çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Başsoy daha sonra Ordu caddesi üzerinde bulunan refüj yenileme çalışmaları ile 75. Yıl bulvarında gerçekleştirilen kaldırım çalışmalarını ziyaret etti.

Burada bir açıklama yapan Başkan Başsoy “ Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Şehrimizde bu sene 55 km kaldırım, 32 km asfalt çalışması gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl şehrimiz alt ve üstyapısı problemsiz bir şehir olacak. Yeşil alan çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam ediyor yıl içerisinde kendi seralarımızda yetiştirdiğimiz milyonlarca ağaç ve çiçek fidanını toprakla buluşturduk. Şehrimiz ülkemizin en yeşil kentlerinden biri haline geldi.” Dedi.

Gerçekleştirilen incelemelerde Başkan Başsoy’a, Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı eşlik etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*