Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 24. Erzincan » Erzincan Belediyesi Refüjleri Yeniliyor
Erzincan Belediyesi Refüjleri Yeniliyor

Erzincan Belediyesi Refüjleri Yeniliyor

Erzincan Belediyesi Refüjleri Yeniliyor :Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren Erzincan Belediyesi Emniyet kavşağından Akyası kavşağına kadar olan yaklaşık 10 km.lik alanda otomatik sulama, ağaçlandırma ve aydınlatma çalışması gerçekleştiriyor.

2 Mart Perşembe günü gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz çalışmalarına hız verdi. Emniyet Kavşağından Yalnızbağ kavşağına kadar olan yaklaşık 10 km.lik refüjde otomatik sulama, aydınlatma ve ağaçlandırma çalışması gerçekleştiriyoruz. Şehrimizin muhtelif alanlarında bu tür çalışmaları gerçekleştireceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum .” dedi.

Gerçekleştirilen incelemelerde Başkan Başsoy’a Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı ve Erzincan Belediyesi Meclis üyeleri Recep Gökalp ile Dursun Hıra eşlik etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*