Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 24. Erzincan » Erzincanda asfalt sezonu açıldı
Erzincanda asfalt sezonu açıldı

Erzincanda asfalt sezonu açıldı

Erzincanda asfalt sezonu açıldı :Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi asfalt kaplama çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Çalışmalarına Aslanlı Mahallesi 219 sokakta çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, İzzetpaşa,Karaağaç mahalleri ile DDY 40 lojmanları, Dedekorkut ,Fevzipaşa,Demirci Cahit Usta, Emek, Ordu caddeleri ve Talip Kaban bulvarında 32 km asfalt kaplama çalışması ve şehir genelinde 55 km kaldırım çalışması gerçekleştirilecek.

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ geçtiğimiz yıl 40 km. asfalt 125 km. kaldırım çalışması gerçekleştirdik. Bu yılki hedefimiz ise 32 km asfalt kaplama, 55 km kaldırım çalışması gerçekleştirmek.İnşallah 2018 yılında kaldırım ve asfalt problemini ortadan kaldıracağız. Emeği geçen her kese teşekkür ederim.” Dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*