Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 24. Erzincan » Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor :Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesiyle birlikte, çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi, kaldırım yenileme çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Kaldırım çalışmalarına Şehit Albay Faruk Sungur Caddesi ve Bahçesaray caddesinden başlayan Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, Aslanlı, Başbağlar, Yunus Emre, İnönü, Karaağaç, Kurutilek mahalleri ve Şht. Bnb. Yaşar Erol Akansel, Bahçesaray cadde, Osman Pelen, Kırklar, Emek Mengüceli, İzzetpaşa, Dedekorkut caddeleri ile Talip Kaban, Bulvarında toplam.

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile 125 km kaldırım 40km asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu yıl şehir genelinde 51 bin ton asfalt kullanarak 32 km yol ve 55 km kaldırım çalışması gerçekleştireceğiz. İnşallah 2018 yılı sonun da asfalt ve kaldırım problemini ortadan kaldıracağız” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*