Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 24. Erzincan » Erzincan’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor
Erzincan’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Erzincan’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Erzincan’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor :Kaldırım yenileme çalışmalarına Kızılay Mahallesi 1002 sokakta devam eden Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, Aslanlı, Başbağlar, Yunus Emre, İnönü, Karaağaç, Kurutilek mahalleri ve Şht. Bnb. Yaşar Erol Akansel, Bahçesaray cadde, Osman Pelen, Kırklar, Emek Mengüceli, İzzetpaşa, Dedekorkut caddeleri ile Talip Kaban, Bulvarında toplam 55 km kaldırım çalışması gerçekleştirecek..

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile 125 km kaldırım 40km asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu yıl şehir genelinde 51 bin ton asfalt kullanarak 32 km asfalt ve 55 km kaldırım çalışması gerçekleştireceğiz. İnşallah 2018 yılı sonun da asfalt ve kaldırım problemini ortadan kaldıracağız” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*