Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Eski Kastamonu Şosesinde Asfalt Çalışmaları Tamamlandı
Eski Kastamonu Şosesinde Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Eski Kastamonu Şosesinde Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Eski Kastamonu Şosesinde Asfalt Çalışmaları Tamamlandı :Şehrin en ücra noktasına kadar hizmet götüren Çankırı Belediyesi, asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Aşiyan Köprülü Kavşağın Çankırı-Kastamonu karayoluna bağlantı noktası olan eski Kastamonu şosesinde kaldırım çalışmalarını yenileyen Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgede asfalt çalışmasını da tamamladı. Ekipler, çalışmalar kapsamında yaklaşık 750 ton sıcak asfalt kullandı.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, “Aşiyan Köprülü Kavşağın tamamlanmasının ardından bölgede trafik yoğunluğunun artacağı düşünüldüğünden ekiplerimiz eski Kastamonu şosesinde kaldırım ve asfalt çalışmalarımızı tamamladıktan sonra yol iyileştirme ve yol genişletme çalışmalarına da devam ediyor. Çankırı’nın çehresini daha da iyileştirmek için çalışmalarımız aralıksız sürecek.” ifadelerini kullandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*