Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehir-Bursa çevreyolunda bahar temizliği
Eskişehir-Bursa çevreyolunda bahar temizliği

Eskişehir-Bursa çevreyolunda bahar temizliği

Eskişehir-Bursa çevreyolunda bahar temizliği :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri Eskişehir-Bursa çevreyolu orta refüjde bulunan ağaçların budama işlemlerini gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Türkiye Cumhuriyeti Karayolları (TCK) ile düzenlenen protokol kapsamında bulunan çevre yolu orta refüjde budama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Eskişehir-Bursa çevreyolunda sürücülerin görüşünü engelleyen kavak ağaçlarının budama çalışmalarında sona geldi. Trafik ekiplerinin de yolu kontrollü olarak kapattığı çalışmalara İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri de destek verdi. Bahar ayları öncesi çalışmaların devam edeceğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, orta refüjün temizlenmesi ile birlikte bahar aylarında Eskişehir’e yakışır bir görüntüye kavuşacağını belirttiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*