Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadleye Hazır
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadleye Hazır

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadleye Hazır

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi havaların soğumaya başlaması ve beklenen kar yağışı nedeniyle tüm önlemleri aldı. Ekipler, vatandaşların kış aylarında zorluk yaşamaması için kent merkezi ve kırsalda 7 gün 24 saat karla ve buzla mücadele gerçekleştirecek.

Şehir genelinde 8 ayrı şantiyede yaklaşık 500 personel ile kış boyunca karlala mücadele edecek Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 5 bin ton tuz ile kent merkezi ve kırsalda sorumlu olduğu alanlarda buzlanmayı önlemeye çalışacak.

Kar küreme ve tuz serpici araç ve kamyonların yanı sıra, kar püskürtme aracı, kar savurma aparatı, kar savurucu ve mini kar savurucuların da hizmete hazır olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ekiplerin 3 vardiya halinde araç takip sistemleri kullanarak çalışacaklarını ifade ettiler.

Karla mücadele ve buzlanmayı önleme konusunda vatandaşlardan da destek beklediklerini ifade eden yetkililer, olumsuz durumlarda Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na 0222 239 37 88 üzerinden ve belediyenin sosyal medya hesaplarından ulaşabileceklerinin altını çizdiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*