Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehir Büyükşehir Yol İşleri Sezonu Açtı
Eskişehir Büyükşehir Yol İşleri Sezonu Açtı

Eskişehir Büyükşehir Yol İşleri Sezonu Açtı

Eskişehir Büyükşehir Yol İşleri Sezonu Açtı :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler yeni çalışma sezonuna düzenlenen törenle başladı.

Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Ekipleri 2017 ilkbahar yaz dönemi çalışma sezonunu kurban keserek başlattı. Sezon açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri M. Engin Çakmak, Daire Başkanları, Belediye Bürokratları ile işçiler katıldı.

“Şehrimize yakışır hizmeti vereceğinizden eminim”

Sezon açılış töreninde yaptığı konuşmada Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir ekiplerinin başarılı işlere imza atmaya devam edeceğinden emin olduğunu belirterek “Sınırlı kaynaklar ile genişleyen hizmet alanımızda zor ama başarılı işler gerçekleştiriyoruz. Eskişehir sizlerin emeğiyle daha güzelleşiyor. Eskişehirliler rahat yaşayabileceği bütün imkânlara sizlerin emekleri sayesinde sahip oluyorlar. Yaptığınız başarılı çalışmalarla şehrimizin yüzünü yine güldüreceğinize, şehrimize yakışır işler ortaya koyacağınıza eminim. Kazasız belasız hayırlı bir sezon diliyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*