Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehir Büyükşehir’den Seyitgazi kırsalında asfaltlama
Eskişehir Büyükşehir’den Seyitgazi kırsalında asfaltlama

Eskişehir Büyükşehir’den Seyitgazi kırsalında asfaltlama

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapim Bakim Onarim Dairesi ekipleri Seyitgazi ilçesi Cevizli- Bardakçı Mahalleleri arasındaki 10 kilometrelik yolun fiziki standartları iyileştirerek yeniden asfaltlama çalışmalarına başladı. Seyitgazi ilçesinde asfalt kaplama özelliğini kaybeden yollar Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yenileniyor. Çalışmalar sırasında yolun alt yapısında iyileştirmelerde gerçekleştiriliyor.

İlçe merkezi ile Cevizli Mahallesi ve Bardakçı Mahallesi arasındaki yolda yürütülen çalışmalarda, dar olan yol platformunun genişliği 5 metreden 7 metreye çıkartıldı. 10 kilometrelik yolun geometrik ve fiziki standartları iyileştirilerek sürücüler için güvenli duruma getirilecek. İl Özel İdaresi döneminde dökülen asfalt kaplamanın bozulması nedeniyle Büyükşehir ekipleri yolu önce deformasyonlu kısımlar kaldirilarak, alt yapı zemin iyileştirmeleri ve yüzey suyu tahliyeleri için borular döşeme işlemini tamamladılar. Üst yapıya yönelik mekanik malzeme serim çalışmalarına devam eden ekipler, kısa zaman içinde yol yapım çalışmalarını tamamlayacaklar.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri çalışma yapılan yolun Seyitgazi ve Han ilçelerini birbirine bağlayan yol olduğunu belirterek, çalışma yapılan kesimlerde sürücülerin can ve mal güvenliği açısından trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını istediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*