Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehir Kırsalında Mahalle Yolları Kışa Hazırlanıyor
Eskişehir Kırsalında Mahalle Yolları Kışa Hazırlanıyor

Eskişehir Kırsalında Mahalle Yolları Kışa Hazırlanıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, sorumluluk alanı içerisinde bulunan mahalle yollarında yaklaşan kış mevsimi öncesi bakım onarım ve yama çalışmalarını tamamlama aşamasına geldi.

İlçe kırsalında bulunan mahalle yollarında öncelikle grup yolları başta olmak üzere toplu taşıma yapılan köy yollarında Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun çalışma yürütüyor. Tepebaşı İlçesi Kozkayı-Sulukaraağaç , Odunpazarı İlçesi Türkmentokat-Karatepe , Çifteler İlçesi Ilıcabaşı-Kadıkuyusu-Çatmapınar ile Han İlçesi Ağlarca mahalle yollarında yürütülen çalışmalar sonucu ekipler, yol yüzeyinde meydana gelen lokal bozulmalara bakım onarım ve yama uygulaması yaparak, sürücüler açısından emniyetli hale getiriyor.

Yaklaşan kış mevsimi için hazırlıklarını tamamladıklarının belirten Yol İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri Eskişehir genelinde son yapılan çalışmalar ile mahalle (köy) yollarında etkin ve verimli çalışmalar ile yol kalitesinin yükseldiğini bu yüzden hız limitlerine ve trafik işaretlerine dikkat edilmesi gerektiğini söylediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*