Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehirde karla mücadele çalışmaları devam ediyor
Eskişehirde karla mücadele çalışmaları devam ediyor

Eskişehirde karla mücadele çalışmaları devam ediyor

Eskişehirde karla mücadele çalışmaları devam ediyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ilçelere bağlı mahallelerin yüksek kesimlerinde etkisini göstermeye başlayan kar yağışıyla birlikte karla mücadele çalışmalarına başladı.

İlçelerin yüksek yerlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı ile birlikte teyakkuz durumuna geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yollarda tuzlama çalışmalarına başladı. Mihalıççık, Seyitgazi, Alpu ilçelerinin yüksek kesimlerinde ve Tepebaşı’na bağlı Hekimdağ ve Sulukaraağaç mahallelerinde etkisini gösteren kar yağışı sonrası ekipler kar kürüme ve tuzlama çalışmaları gerçekleştirerek kırsal yolları sürücüler için emniyetli hale getiriyor.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü ile sürekli iletişim halinde olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, tahminler çerçevesinde ekiplerin 7 gün 24 saat prensibi ile çalışmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*