Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehir’de Servis Aracı Belgesinde Son Gün 31 Mart
Eskişehir’de Servis Aracı Belgesinde Son Gün 31 Mart

Eskişehir’de Servis Aracı Belgesinde Son Gün 31 Mart

Eskişehir’de Servis Aracı Belgesinde Son Gün 31 Mart :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri “S” plakalı araç sahiplerinin 2017 yılı çalışma ruhsatı ve servis aracı özel izin belgesi düzenlenmesi ile ilgili işlemlerin 31 Mart 2017 tarihine kadar tamamlanması gerektiğini belirtti.

Eskişehir genelinde tahdit kapsamında bulunan “S” plakalı servis araçlarının Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği gereğince en geç 31 Mart 2017 tarihine kadar Çalışma Ruhsatı ve Servis Aracı özel izin belgelerini almaları gerektiğini belirten yetkililer, belgeleri almayanlar hakkında Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri ve Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından yasal işlemlerin yapılacağını bildirdiler. Yetkililer ayrıca, gerekli belgeleri almayan “S” plakalı araç sahiplerine 1 Nisan- 30 Nisan tarihleri arası yüzde elli, 1 Mayıs – 31 Aralık tarihleri arasında yüzde yüz ceza uygulanacağını söylediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*