Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Eskişehirde toplu taşıma araçlarına YGS ayarı
Eskişehirde toplu taşıma araçlarına YGS ayarı

Eskişehirde toplu taşıma araçlarına YGS ayarı

Eskişehirde toplu taşıma araçlarına YGS ayarı :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 12 Mart 2017 Pazar günü birçok gencin eğitim hayatını yakından ilgilendiren Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi ve sonrasında öğrenci ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması amacıyla toplu taşıma araçlarını hafta içi programına göre çalıştıracak.

Eskişehir merkezinde 25 bin adayın gireceği Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı için Büyükşehir Belediyesi mağduriyetlerin yaşanmaması için yoğun mesai harcayacak. Toplu taşıma araçlarının hafta içi programına göre çalışacağını ve şehrin belirli kilit noktalarında yedek araçlar bekletileceğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, daha iyi hizmet verilebilmesi için yoğunluk yaşanan bölgelere bu araçların yönlendirileceğini ifade ettiler.

Sınav saatinde sürücüleri gereksiz korna kullanmaması konusunda uyaran Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, sınava girecek tüm adaylara başarı dileklerinde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*