Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Eyyübiye Kırsalında Asfalt Çalışması
Eyyübiye Kırsalında Asfalt Çalışması

Eyyübiye Kırsalında Asfalt Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Eyyübiye ilçesine bağlı yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, çalışma kapsamında toplamda 187 kilometrelik yeni asfalt serimi gerçekleştirecek.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Eyyübiye İlçesinde başlattığı 1. ve 2.i kat sathi asfalt serimini sürdürüyor. Asfalt çalışmasına katılan ekip, sıcak havaya rağmen vatandaşların mağdur olmaması için özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı plan ve program çerçevesinde Eyyübiye’de: Güneş, Karnis, Altınbaşak, Dikme, Yukarı Hamedan, Nergizlik, Evyapa, İncirli, Payamlı, Altınbaşak, Aşağı Çaykuyu, Sultantepe, Küçük Kap Tokoglu, Atyurdu, Karaman, Güneş, Keçikıran, Başgök, Olgunlar, Seksenören, Kazıklı, Üzerlik, Banarlı, Demir, Yayla, Mamuca, Yardımcı, Kubacık, Mihraplı, İkizce Mezarlık Yolu, Görenler, Uluköy, Savacık, Karahisar, Karnis, Kırmızı tarla küme evler, Mutlukaya, Yamaçaltı, Elmasu, Güneş, Özlü okul yolu, Uğurlu, Aligör, Yamaçaltı Elmasu, Yol çatı, Kıriçi, Özlü alacalı, Ulucanlar, Kınalı, Karaali, Bakırtaş, Beşikdüzü, Evyapan, Çavuşlu, Bozyokuş, Yediyol, Dolutepe, Vergili, Bildim, Bakışlar, Beşat, Bugdaykuyusu, Düzlük, Altınbaşak, Ulak, Çiftlik, Aşağı Hamedan, Orta Hamedan mahallelerinde yol çalışması yapacak.

69 mahallede başlatılan yol çalışmaları kapsamında şu ana kadar 7 kilometrelik yolda sathi asfalt çalışması tamamlanırken, 180 kilometrelik alan daha sathi asfalt ile kaplanacak. Büyükşehir Belediyesinin sathi asfalt çalışmasıyla tozlu ve çamurlu yollardan kurtulduklarını belirten vatandaşlar, belediye yetkililerine çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*