Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Fakırcalı yolu asfaltla buluştu
Fakırcalı yolu asfaltla buluştu

Fakırcalı yolu asfaltla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’nın Fakırcalı, Beldibi ve Başköy mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunu asfaltladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal alan ekipleri geçtiğimiz yıl genişletme yaptığı Alanya’nın Fakırcalı, Beldibi ve Başköy Mahallesi’ni bir birine bağlayan grup yolunda asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Fakırcalı’da 3, Başköy’de 2 ve Beldibi’nde 1 km olmak üzere grup yolunun toplam 6 km’si kısa sürede asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Kalan 4 km’lik bölümünde ise önümüzdeki süreçte asfalt çalışmaları yapılacak.

HİZMETLER DEVAM EDECEK
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Alanya’nın birçok yerinde kırsal alan ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Bazı yerlerde bakım ve onarım, bazı yerlerde genişletme biten yerlerde de asfalt çalışmaları devam ediyor. Fakırcalı, Beldibi ve Başköy Mahalle yolları yöre halkının yanı sıra buradan yaylaya giden diğer mahalleler için de büyük önem arz ediyor. Bu nedenle önce genişlettik ardından asfaltladık. Vatandaşlarımız yollarını güvenli ve konforlu şekilde kullanabilirler. Hayırlı olsun“ dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*