Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Fatsa Arslan Aydınlık Caddesi Değişimden Nasibini Aldı
Fatsa Arslan Aydınlık Caddesi Değişimden Nasibini Aldı

Fatsa Arslan Aydınlık Caddesi Değişimden Nasibini Aldı

Fatsa Arslan Aydınlık Caddesi Değişimden Nasibini Aldı : Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğü Arslan Aydınlık Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Caddede gerçekleştirdiği incelemeler sonrası bir açıklama yapan Başkan Yılmaz, bu hafta itibarıyla caddenin tamamını karayoluyla buluşturarak sıcak asfalt çalışmalarının sona ereceğinin müjdesini verdi.

YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR ASFALT DÖKMEKTEN İBARET DEĞİL

Arslan Aydınlık Caddesi ve Devlet Hastanesinin içinde bulunduğu Evkaf Mahallesi’nin ilçenin nüfus ve araç yoğunluğunun en üst seviyedeki mahallelerinden biri olduğunu söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Kış mevsiminde özellikle içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları sebebiyle mahallemizde yaşayan hemşerilerimizde ciddi bir mağduriyet oldu. Bu hafta itibarıyla inşallah Arslan Aydınlık Caddemizde sıcak asfalt çalışmamızı nihayetlendirmiş olacağız. Yaptığımız çalışmalar sadece asfalt dökümünden ibaret değil. Burada baskı beton kaldırım, özürlü rampaları, içme suyu ve kanalizasyon hattı, doğal gaz, elektriğin yer altına alınması ve yağmur suyu olmak üzere yerin altında tam 6 farklı çalışma var. Tüm bu yatırımlarımızın hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreci bizimle beraber en iyi şekilde takip eden değerli Fatsa Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

5 BİN 800 METREKARE BASKI BETON KALDIRIM YAPILDI

Toplam uzunluğu 1.95 km olan yolun 1 km’si sıcak asfalta kavuşturuldu. Sıcak asfaltı dökülen yerlerin kaldırımları yenilenirken, çalışmalar kapsamında toplam 5.800 metrekare baskı beton kaldırım imalatı da yapıldı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*