Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Fatsa Aslancami Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu
Fatsa Aslancami Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Fatsa Aslancami Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Ordu Büyükşehir Belediyesince bugüne kadar yapılan çalışmalar kapsamında, 157 km asfalta kavuşturulan Fatsa ilçesinin önemli arterlerinden biri olan Kılıçlı-Tepecik-Aslancami yolunda da çalışmalar tamamlandı.

Başkan Enver Yılmaz, “Altyapısı ile modern ve evladiyelik bir görünüme kavuşturulan 16 km uzunluğa sahip Kılıçlı-Tepecik-Aslancami grup yolumuz vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

TOPLAM UZUNLUĞU 16 KM

Altyapısı hazırlanan yolların asfaltla buluşturularak modern bir görünüme kavuşturulduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Bu zamana kadar 75 km sıcak asfalt, 82 km sathi asfalt yol çalışması yaptığımız Fatsa’mızda, geçtiğimiz yıl 10 km’sini sıcak asfalta kavuşturduğumuz Fatsa-Kılıçlı-Tepecik-Aslancami yolumuzun kalan 6 km’lik kısmında da çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımızın bizden talebi olan ve bizim de yapılması yönünde söz verdiğimiz yolumuz vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

VERİLEN SÖZLER KARŞILIĞINI BULUYOR

Önceden yolların toz olmasından dolayı mahalle halkının ciddi sıkıntılar yaşadığını ifade eden Aslancami Küpdüşen Mahalle Muhtarı Süleyman Coşkun, “Büyükşehir Belediye Başkanımız, daha önce Aslancami’ye geldiğinde bu yolun durumunu görmüş ve yapılması noktasında söz vermişti. Çok şükür yolumuz yapıldı. Toz nedeniyle ciddi sıkıntılar yaşadığımız yolumuzdaki çalışmalar tamamlandı. Mahalle halkımız da çok memnun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Altyapı çalışmalarıyla birlikte uzun ömürlü bir yapıya kavuşturulan yolun yapımında 800 metre koruge ve 1300 metre drenaj borusu kullanıldı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*