Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Fatsa Hatipli Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu
Fatsa Hatipli Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Fatsa Hatipli Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı yatırım programı kapsamında toplam 110 km’lik asfalt çalışmasının yapılması planlanan Fatsa ilçesinde mahalle ve grup yollarını sıcak asfaltın konforuyla buluşturmayı sürdürüyor.

İlçenin önemli bağlantılarından biri olan, Kumru ve Ünye ilçelerinin bazı mahallelerinin de kullandığı 14 km uzunluğa sahip Fatsa Hatipli yolunda ise sıcak asfalt çalışması tamamlandı. Yolda kısa süre sonra “v” kanal yapımına geçilecek.

YOL SORUNUNA NEŞTER VURULDU

Fatsa’nın Hatipli Mahallesi’nde yıllardır sorun olan bu yol, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın talimatıyla çözülerek modern bir görünüme kavuşturuldu. Toplam 14 km uzunluğa sahip yolda çalışmaların sonuna gelindiğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Fatsa’mızın yanı sıra Kumru ve Ünye ilçelerimizin bazı mahallelerinin de kullandığı Fatsa-Hatipli grup yolumuzu söz verdiğimiz gibi sıcak asfalta kavuşturduk. Yolumuzun uzun ömürlü olması amacıyla yaptığımız sağlam bir altyapı inşasının ardından başladığımız sıcak asfalt çalışmamızı da tamamladık. Yolda kısa süre içerisinde v kanal yapımı da gerçekleştireceğiz. Halkımızın hizmetten memnun olması bizleri de mutlu ediyor. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

“ALLAH BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’MIZDAN RAZI OLSUN”

Verilen hizmetten bölge halkının oldukça memnun olduğunu dile getiren Hatipli Kargucak Mahallesi Muhtarı Zeki Sevimli ve vatandaşlar, “Sanayiye gitmeden Fatsa ilçemize ulaşıp oradan dönemiyorduk. Araçlarımız yolda mutlaka hasar görüyor ve ambulanslar hasta götüremiyordu. Sağlam altyapı çalışması ile bölgemize yüz yıl hizmet edebilecek bir yol yapıldı. Bu yatırımlar, insan gücüyle yapılamaz. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’dan razı olsun” şeklinde konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*