Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Fethi Akyüz Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları başladı
Fethi Akyüz Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları başladı

Fethi Akyüz Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları başladı

Fethi Akyüz Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları başladı :Orta refüjleri kaldırarak kaldırımları ve yeni ışıklandırmaları ile caddeleri adeta sil baştan yapan belediye ekipleri bu yılda birçok caddeyi çalışma programına aldı.

Sivas Belediyesine bağlı ekipler baharın gelmesi ile birlikte şehrin dört bir yanında çalışmalara başladı. Bu kapsamda önceki gün Kazancılar caddesinde orta refüj kaldırma çalışması yapan Fen İşleri Müdürlüğü bugün de Fethi Akyüz caddesinde çalışmalara başladı.

Trafik akışının rantabl hale getirilmesi ve mevcut caddelerin bir nebze olsun genişlemesi için ana caddelerde refüjleri kaldıran belediye bu yılda havaların düzelmesiyle birlikte işe koyuldu.

Fethi Akyüz Caddesi’nde çalışmalarına başlayan Belediye ekipleri orta refüjü kaldırarak yol genişletme çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz yıl başlatılan ana caddelerdeki standardı bu yılda uygulamaya başlayan ekipler Atatürk Caddesinden Üniversiteye kadar yeni bir bulvar oluşturacak.

Eğri Köprünün yanına ikinci köprünün de yapılmasının ardından bu bölgedeki trafik akışı düzenlenmiş olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*