Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor
Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor

Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor

Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor :Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Doğu ilçelerinde hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler, Finike’ye bağlı Günçalı (Ernez) ve Kaş’a bağlı Doğantaş mahallesinin grup yolların da bakım, onarım çalışması yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Finike Günçalı (Ernez) mahallesi ve Kaş Doğantaş mahallelerini birbirine bağlayan grup yollarının asfalt hazırlık çalışmaları yapılıyor. Ekipler, tehlike arz eden dar virajları genişletiyor. Yağmur sularının akışının doğal bir şekilde gerçekleşmesi ve yola zarar vermemesi için belirli noktalara beton büz yerleştiriyor. Yolun bakım onarımı tamamlandıktan sonra filler denilen dolgu malzemesi ile yol düzleştirilip sıkıştırılarak asfalt öncesi son halini alacak.

YOLUNUZ HAYIRLI OLSUN
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Günçalı (Ernez) mahalle Muhtarı Niyazi Başaran ve Kaş Doğantaş mahalle muhtarı Ali Karataş ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. İlçeler Koordinatörü Akdemir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatları doğrultusunda yol bakım-onarım ve asfalt çalışması yapıyoruz. Çalışması yapılan bu asfalt yollar, mahallelerimize hizmet verecek. Halkımıza yollarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum ”dedi.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR
Günçalı (Ernez) Mahalle Muhtarı Niyazi Başaran ve Doğantaş Mahalle Muhtarı Ali Karataş yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e bölge halkı adına teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*