Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Uluslararası Karayolu Haberleri » 81 Japonya » Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor
Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor

Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor

Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor :Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştiriyor.

Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adının Subaru Corporation olarak değiştirildiğini duyurdu. Değişikle ilgili Ebisu, Tokyo’daki Genel Merkez binasında ve Japonya’da bulunan diğer üç tesiste*1 şirket çalışanlarının katılımıyla isim değiştirme töreni düzenledi. Genel merkezdeki törende, Japonya’da Ekim 2016’da piyasaya sürülen yeni Impreza ve 412EP helikopterin gelişmiş bir versiyonunun büyük ölçekli bir modeli sergilenerek Subaru’nun otomotiv ve havacılık-uzay sektörlerinde özel bir dünya markası olarak büyüme arzusu gözler önüne serildi. Törende günün anlam ve önemini aktaran broşürler ve yeni tasarlanan grup yaka rozetleri çalışanlara dağıtıldı.

Törende konuşan FHI Başkanı ve CEO Yasuyuki Yoshinaga şunları söyledi: “Uzun zamandır mükemmel ürünler yapmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çalışmalarımız, sadece iyi ürünler üretmek değil, Subaru müşterilerine özel değerler oluşturmaya doğru genişleyerek yön değiştirdi. Şirket adında yapılan bu değişiklik, Subaru’nun değer sağlayan bir marka olarak başarıya ulaşma azminin bir göstergesi. Müşteriler memnun olduğunda, biz de mutlu yüzler görürüz. Daha fazla gülen yüz ve daha fazla ‘Subarusever’ görmek istiyoruz. Yeni şirket adımızla birlikte, Subaru’yu çok daha iyi yerlere taşıyacağımızdan eminim!”

Yoshinaga; “Yönetim felsefemiz ‘Müşteri önce gelir’ ilkesine dayanıyor. Bu amaçla güçlü bir pazar duruşu sergiliyoruz. Uzun yıllar içinde oluşturduğumuz Subaru’nun değerlerini müşterilerimize sunmaya devam etmek için çalışmalarımızı arttırarak daha da sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

*1: Tokyo Office (Mitaka, Tokyo), Gunma Fabrikası (Ota, Gunma) ve Utsunomiya Fabrikası (Utsunomiya, Tochigi)

Grup iştiraklerinin adlarında yapılan değişiklikler

Yeni İsim Eski İsim

Subaru Techno Corporation * Fuji Techno-Services Co., Ltd.

Subaru IT Creations Corporation * Subaru System Service Co., Ltd.

North American Subaru Inc. * Fuji Heavy Industries U.S.A., Inc.

Subaru Technology Beijing Co., Ltd. * Fuji Heavy Industries Technology (Beijing) Co., Ltd.

Subaru Asia Pte. Ltd. ** Fuji Heavy Industries (Singapore) Pte. Ltd.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*