Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 27. Gaziantep » Gaziantep Büyükşehir 3 yıl içerisinde 250 kilometre imarlı yol açtı
Gaziantep Büyükşehir 3 yıl içerisinde 250 kilometre imarlı yol açtı

Gaziantep Büyükşehir 3 yıl içerisinde 250 kilometre imarlı yol açtı

Yeni yerleşim bölgelerinde yol ve asfalt çalışmaları yürüten Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, son 3 yıl içerisinde 250 kilometre imarlı yol açtı.

Artan kent nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak için alt yapı ve üst yapı hizmetlerine ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, oluşturulan yeni mahallelerin eksikliklerini tamamlamak amacıyla mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklığa aldırış etmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Merkez ilçelerin yanı sıra taşra ilçelerde kurulan mahallelere yol ve asfalt hizmeti götüren Büyükşehir Belediyesi, son 3 yıl içinde 250 kilometre imarlı yol açarak, vatandaşların ulaşımını kolaylaştırdı.

500 CADDEYE SICAK ASFALT

Öte yandan, zamanla eskiyen ve çöken yolların asfaltlarını yapan ekipler, özellikle büyük cadde ve bulvarların asfaltlarını yenileyerek, toplamda 500 cadde ve bulvara sıcak asfalt serdi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*