Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 27. Gaziantep » Gaziantep Sanayi Mahallesinin Yolları Yenileniyor
Gaziantep Sanayi Mahallesinin Yolları Yenileniyor

Gaziantep Sanayi Mahallesinin Yolları Yenileniyor

Şehir merkezinin yanı sıra ilçelerin taşra mahallelerindeki çalışmalarını da aksatmama gayreti gösteren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Sanayi Mahallesi’nde yeni asfalt çalışması yaptı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından tespit edilen bozuk satıhlı ve eski olan yolların iyileştirme ve yenileme çalışmaları kapsamında; Sanayi Mahallesi’ndeki 22 metre genişliğinde ve bin 150 metre uzunluğunda olan 140 Nolu Caddenin bozuk yolu ve sathi kaplama olan yolu 4 bin 985 ton asfalt kullanılarak sıcak asfalt serim ile yenilendi.

Cadde giriş ve çıkışlarında kavşak düzenlemesi ve yol güzergahı boyunca kaldırım çalışmaları da yapan Büyükşehir Belediyesi, caddeye yeni bir görünüm kazandırdı.

Ayrıca GASKİ tarafından caddenin kanalizasyon ve yağmur suyu hattı imalatları da yenileme çalışmaları kapsamında yapılarak tamamlandı. Yapılan bu çalışmalar neticesinde KÜSGET Sanayi Sitesindeki Anafartalar Caddesine alternatif olarak trafik yükünü hafiflecek olan 140 Nolu Cadde, Sanayi Mahallesinde ana arterlerden biri olarak özellikle tırların ve ağır tonajlı araçların yoğun olarak kullandığı yolda, trafiği akıcı ve güvenli hale getirerek ulaşım problemi uzun vadeli olarak çözüme kavuşturulmuş olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*