Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı

Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Gediz Kavşağında bayram sürecinde yaşanılabilecek trafik sıkışıklarının önlenmesi amacıyla başlattığı düzenleme çalışmaları tamamlandı. Trafik güvenliğinin ve konforunun sağlanması amacıyla gerçekleştirilen çalışmaların ardından Gediz Kavşağı yeni haliyle ulaşıma açıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, günde yaklaşık 30 bin aracın kullandığı Gediz Kavşağı’nda başlattığı düzenleme çalışmalarını tamamladı. Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ile Ulaşım Daire Başkanlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında yeni bir yol açılarak çevre yoluna bağlantısı sağlandı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Daire Başkanı Mümin Deniz, “Bayram süresince Gediz Kavşağında oluşabilecek sıkışmaların önüne geçilebilmesi amacıyla düzenleme çalışmasını başlatmıştık. Bu kapsamda Karayolları’nın sorumluluk alanında olan Gediz Kavşağı’nda Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla bir tali yol açtık. Trafik güvenliği ve konforunun sağlanması amacıyla İstanbul istikametinden, İzmir istikametine giden bölümde yapılan çalışmayla yaşanılabilecek sıkışmaların en aza indirgemeyi hedefliyoruz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*