Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli Bağlantısı Sıcak Asfalta Kavuşuyor
Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli Bağlantısı Sıcak Asfalta Kavuşuyor

Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli Bağlantısı Sıcak Asfalta Kavuşuyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, geçen yıl 5.5 km’si sıcak asfalta kavuşturulan Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli bağlantı yolunda sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Yoldaki incelemelerin ardından Direkli Mahallesi halkıyla bir araya gelen Başkan Yılmaz, “17 km’lik yolun 10 km’si sıcak asfalta kavuşturulmuş olup, kalan kısımlarda ise çalışmalarımız devam ediyor. Yıl sonunda final yaparak insanımıza hak ettiği konforu yaşatacağız” dedi.

YOLUN 10 KM’SİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak, birçok noktada iş makinesi ve asfalt ekibiyle birlikte altyapı çalışması yaptıklarına dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, “Bu yıl içerisinde 35.4 km sıcak asfalt dökümü gerçekleştirdiğimiz Gölköy ilçemizde, vatandaşlarımızın özlemle beklediği Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli bağlantı yolunda incelemelerde bulunduk. Toplam uzunluğu 17 km olan ve 10 km’si sıcak asfaltla buluşturulan güzergâhta yaptığımız çalışmalardan halkımızın oldukça memnun ve yüzünün gülüyor olması bizleri de mutlu etti. Sürdürdüğümüz çalışmaları yıl sonuna tamamlayarak halkımıza ulaşımda konforlu yollar sunmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.
Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli bağlantı yolunun yanı sıra ilçdede önemli güzergâhlardan biri olan Alanyurt-Karahasan-Düzyayla bağlantı yolunda da çalışmalar sürüyor. Toplam uzunluğu 13.5 km olan yolun 3.5 km’si sıcak asfalta kavuşturulurken, kalan kısımlarında ise altyapı ve yol genişletme çalışması yapılarak yol sıcak asfalta hazır hâle getiriliyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*