Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Gölmarmara Sanayi Sitesi esnafının imdadına Manisa Büyükşehir koştu
Gölmarmara Sanayi Sitesi esnafının imdadına Manisa Büyükşehir koştu

Gölmarmara Sanayi Sitesi esnafının imdadına Manisa Büyükşehir koştu

Gölmarmara Sanayi Sitesi esnafının imdadına Manisa Büyükşehir koştu :Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde Çevre Yolu yapılmasının ardından girişi kapanan Gölmarmara Sanayi Sitesi esnafının imdadına Manisa Büyükşehir Belediyesi koştu. Sanayi esnafının talebi üzerine hızla çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Gölmarmara Sanayi Sitesi’ne yeni bir giriş kazandırdı.

17 ilçenin tamamında olduğu gibi, Gölmarmara’da da vatandaşların mutluluğu ve refahı için çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçe sanayi esnafına nefes aldırdı. Çevre Yolu yapılmasının ardından Gölmarmara Sanayi Sitesi’nin girişinin kapanması üzerine Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinasyon İşleri Müdürlüğüne başvuran sanayi esnafı, alternatif giriş kapısı yapılması talebinde bulunmuştu. Talebin ardından hemen harekete geçen Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 1 haftalık çalışmanın ardından yeni giriş kazandırıldı.

Sanayi Esnafı Mutlu
Yeni giriş çalışmalarını yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, sanayi esnafının taleplerini de dinledi. Manisa Büyükşehir Belediyesine talepte bulunduktan sonra bu taleplerinin hızla yerine getirilmesinden dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde vatandaşların mutluluğu ve refahı için çalıştıklarını belirten Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, bu doğrultuda çalışmaya devam edeceklerini belirterek, yeni girişin sanayi esnafına hayırlı olmasını diledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*