Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Gördes’in Trafik Levhaları Yenilendi
Gördes’in Trafik Levhaları Yenilendi

Gördes’in Trafik Levhaları Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, trafikte sürüş güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Gördes ilçesine bağlı mahallelerin trafik yönlendirme levhalarını yenilendi.

Trafikte sürüş güvenliği ve konforu oluşturmak için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesine bağlı mahallelerdeki trafik yönlendirme levhalarına yönelik çalışma gerçekleştirdi. Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nün yürüttüğü çalışma kapsamında trafik yönlendirme levhalarının tamamı değiştirilerek, yenilendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin, yaya ve sürücülerin güvenliği için yoğun gerekli çalışmaları yerine getirdiğini belirten Daire Başkanı Mümin Deniz, trafik levhalarının eksikliğinden kaynaklanan kazalara sebebiyet vermemek için trafik levhalarının yenilendiğini söyledi. Deniz, ulaşımda konforun ve güvenliğin arttırılması için Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*