Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 16. Bursa » Gran Fondo Marmara heyecanı başlıyor
Gran Fondo Marmara heyecanı başlıyor

Gran Fondo Marmara heyecanı başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ve çeşitli firmaların sponsorluk destekleriyle bu yıl ikincisi düzenlenen Amatör Uzun Yol Bisiklet Yarışı Gran Fondo Marmara Bisiklet Organizasyonu için İstanbul´da tanıtım toplantısı düzenlendi. 25 ülkeden 2 bin sporcunun pedal çevireceği bisikleti turu, 24 Eylül’de gerçekleşecek.

Gran Fondo Marmara Koordinatörü Ömer Kafkas organizasyonla ilgili bilgiler verdi. 24 Eylül´de yapılacak bisiklet turunun uzun mesafe olarak İstanbul´daki Viaport Asia Outlet Shopping´ten saat 09.00´da başlayacağını belirten Kafkas, yarışın Bursa´daki Endülüs Park AVM´de son bulacağını söyledi. Kafkas, kısa parkurun ise Orhangazi Kent Meydanı’ndan 11.00´da başlayarak yine Endülüs Park AVM´de sona ereceğini açıkladı. Ömer Kafkas, “Uluslararası bazda çok önemli bir organizasyona hazırlanıyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen bu etkinliğe dünyaca ünlü pek çok değerli marka sponsorluk sağladı. Bütün sporseverleri ve vatandaşları etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

“Spora tam destek”
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basın Sözcüsü Selçuk Salih Başhan ise Büyükşehir Belediyesi’nin spora her zaman tam destek verdiğini hatırlattı. Organizasyon yapılırken trafik akışının aksamayacağını belirten Başhan, yol güvenliği için de gerekli tedbirlerin alınacağını kaydetti. Uzun ve kısa parkurlarda ambulansların da bekleyeceğini kaydeden Başhan, “Biz sporla yatan, sporla kalkan bir şehiriz. Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe spor söz konusu olduğunda tüm olanakları seferber ediyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla çocuklarımızı spora teşvik ediyoruz. Osmanlı’nın ilk başkenti Bursa’da sona erecek bu etkinliğimizin değeri çok büyük. Bu organizasyon ile beraber Bursa spor anlamında gündemde kalmaya devam edecek” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*