Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Hacıisalar’da Taşlar Yerine Oturuyor
Hacıisalar’da Taşlar Yerine Oturuyor

Hacıisalar’da Taşlar Yerine Oturuyor

Hacıisalar’da Taşlar Yerine Oturuyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesi Hacıisalar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. 30 bin metrekare kilit parke taşının döşeneceği, 7 bin 700 metre bordür çalışmasının yapılacağı mahallenin yolları, baştan sona yenilenecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sürdürdüğü projeler ile vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 2 bin 500 metrelik kanalizasyon ve 2 bin metrelik içme suyu hatlarının döşenmesinin ardından kilit parke taşı kaplama çalışmaları da start aldı. Yol Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Hacıisalar Mahallesi’ne toplamda 30 bin metrekare kilit parke taşı kaplanacağı ve 7 bin 700 metrekare bordür yenilemesinin yapılacağı bildirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu da, “İl genelinde vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Turgutlu ilçesi Hacıisalar Mahallesi’nde ekiplerimiz görev başındalar. Çalışmalar, ivedilikle yürütülüyor. Altyapısından sonra yenilenen üstyapının da vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*