Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Halitpaşa’nın yolu bakımdan geçti
Halitpaşa’nın yolu bakımdan geçti

Halitpaşa’nın yolu bakımdan geçti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı’nın Halitpaşa Mahallesi’nde tarım arazilerine ulaşım amacıyla kullanılan yaklaşık 1,5 kilometrelik yolda genişletme ve iyileştirme çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma nedeniyle memnuniyetini paylaşan Halitpaşa Mahalle Muhtarı Harun Karakayış, mevcut yolda ulaşımın iyi şartlara kavuştuğunu belirterek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’nın il genelinde yol bakım ve asfalt çalışmaları gerçekleştirerek vatandaşları konforlu yollarla buluşturuyor. Bu kapsamda Saruhanlı’nın Halitpaşa mahallesinde Elmalıbahçe mevkiinde yaklaşık bir buçuk kilometrelik yolda genişletme ve iyileştirme çalışması gerçekleştirdi. Mevcut yolda Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin de incelemede bulundu. Yapılan çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Halitpaşa Mahalle Muhtarı Harun Karakayış, “Ulaşımın daha önceleri çok zor olduğu yolda artık arabalarımız ve traktörlerimiz ile rahat bir şekilde ulaşım sağlayabiliyoruz. Mahalle yapılan hizmetlerden çok memnunum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*