Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor
Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ulaşımı ve trafiği rahatlatacak yol yapım çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Üniversite Caddesi ile İsmet İnönü 1 Caddesi arasında bulunan Gençlik Merkezi araç trafiğine açılıyor.

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri koordineli bir şekilde çalışarak trafik yoğunluğunu azaltacak yeni bir yol yapımında sona geldi. Asfalt çalışmaları, ağaç dikimi ve yeşillendirme çalışmaları ile trafik işaret ve levha çalışmaları gerçekleştirilen yolun bayrama kadar açılması planlanıyor.

Ekiplerin bayrama yetişmesi için büyük çaba harcadığı yolun açılmasıyla Üniversite Caddesinden gelerek İstasyon’a gitmek isteyen sürücüler için büyük kolaylık sağlanmış olacak. 150 metre uzunluğunda olan yeni yolda trafik tek yön olarak işleyecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*