Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Hamamcıoğlu Sokak’ta Altyapı Tamam, Üst Yapı Çalışmaları Başladı
Hamamcıoğlu Sokak’ta Altyapı Tamam, Üst Yapı Çalışmaları Başladı

Hamamcıoğlu Sokak’ta Altyapı Tamam, Üst Yapı Çalışmaları Başladı

Hamamcıoğlu Sokak’ta Altyapı Tamam, Üst Yapı Çalışmaları Başladı :Çankırı Belediyesi, yapılaşması tamamlanarak yola terk işlemi yapılan Hamacıoğlu Sokak’ta kaldırım çalışmalarına başladı.

Karataş Mahallesi Hamamcıoğlu Sokak’ta altyapı çalışmalarına ait su, kanalizasyon, yağmurlama ve doğalgaz hatlarının tamamlanmasının ardından Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yol dolgu çalışmaları gerçekleştirildi. Bölgede çift taraflı kaldırım çalışmalarına başlayan ekipler, 300 m’lik yolun her iki tarafında 1,5 metrelik kaldırım yapacak. Çalışmalar kapsamında; 1000 metrekare parke taşı ve 700 metre bordür kullanılacak. Kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının ardından bölge sıcak asfalt ile buluşturulacak.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve hemşerilerinin beklentilerine cevap vermek için ekipleri ile birlikte planlı ve programlı bir çalışma yürüttüklerini belirtti. Dinç, yolun Ramazan Bayramı’ndan önce tamamlanması için ekiplerin aralıksız çalıştığını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*