Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Hani Seren Mahallesi’ne toplu taşıma güzergahı
Hani Seren Mahallesi’ne toplu taşıma güzergahı

Hani Seren Mahallesi’ne toplu taşıma güzergahı

Hani Seren Mahallesi’ne toplu taşıma güzergahı :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların toplu taşıma hizmetinden yararlanması için Diyarbakır-Hani-Seren Mahallesi güzergâhı oluşturarak otobüs tahsis etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, dış ilçeler ve bağlı mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını çözmeye devam ediyor. Hani ilçesine bağlı Seren Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların talebi üzerine Büyükşehir Belediyesi ekipleri, güzergahta tespit çalışması yaptı. Hani ve Lice yolları bağlantıları arasındaki mesafenin 10 km olduğu ve yol üzerinden herhangi bir toplu taşıma aracının geçmediğini tespit eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Hani ilçesine bağlı Seren Mahallesi, Kullanmış Mahallesi, Tahir Bey Mezrası, Abdullah Bey Mezrası, Işıklar Mezrası, Akkum Mahalle, Kırım Mahallesi, Uzunlar Mezrası’nı kapsayacak yeni bir toplu ulaşım güzergâhı belirledi.

20 Martta başlanacak toplu taşıma hizmeti ile vatandaşların hem Diyarbakır’a hem de Hani ilçe merkezine gidiş dönüşleri sağlanacak.

Otobüsün kalkış saatleri şöyle:

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*