Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » İhsaniye Mahallesi Parkeyle Döşeniyor
İhsaniye Mahallesi Parkeyle Döşeniyor

İhsaniye Mahallesi Parkeyle Döşeniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Gölmarmara ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesi 509 Sokak’ta kilit parke taşı döşemesinin ardından kaldırım düzenleme çalışmalarına da hız verdi.

Büyükşehir Yasası ile birlikte köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin altyapı ve üst yapı çalışmalarına ağırlık veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde de bu çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda ilçeye bağlı İhsaniye Mahallesi 509 Sokak’ta parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen kilit parke döşemesinin ardından hızla kaldırım düzenleme çalışması başlatıldı. Çalışmaları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen de yerinde inceledi.

Yenilik ve Değişim
Gölarmara’da Manisa Büyükşehir Belediyesinin değişim çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde ilçenin mahalleleriyle birlikte yenilik kazandığını söyledi. Gölmarmara’da Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, İhsaniye Mahallesi’ndeki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*