Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Ilıca-Alişar Grup Yolu’nda çalışmalarına aralıksız devam ediyor
Ilıca-Alişar Grup Yolu’nda çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Ilıca-Alişar Grup Yolu’nda çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ekinözü içmeleri ile Ilıca’yı birbirine bağlayacak olan Ilıca-Alişar Grup Yolu’nda çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Daha önce 5-6 metre eninde olan yolda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un talimatıyla genişletme çalışmalarına başlayarak yolun genişliğini 10 metreye çıkaran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şu anda yolda filler malzeme çekimi ve serimi çalışmalarına devam ediyor.

Ilıca ile Alişar’ı birbirine bağlayacak olan 28.3 kilometre uzunluğundaki yolun 19.7. km’sinde malzeme serimi ve sıkıştırma çalışmaları sürdürülüyor.

Malzeme çekim ve sıkıştırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından yolda asfalt serim çalışmaları da başlayacak.

Bu yolun asfaltlanarak hizmete girmesi ile hem Ilıca –Ekinözü içmeleri arasında mesafe kısalmış olacak hem de turizm açısından önemli bir gelişme sağlanmış olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*