Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı
İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı

İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı

İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentte trafik akışını rahatlatacak projeleri uygulamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında dar yollar ve köprüler genişletilerek trafiğin rahatlaması sağlanıyor. Bu kapsamda İzmit Sanayi Mahallesi’nde yer alan İlk Adım Köprüsü genişletilme çalışmaları başladı. Mevcut köprünün yanına yapılacak yeni köprüyle Kullar’a ve sanayi bölgesine giriş çıkışlar rahatlayacak.

17 METRELİK KÖPRÜ

Çalışma kapsamında bir yandan aplikasyon ölçümleri yapılırken diğer yandan da fore kazık uygulaması için hazırlık yapılıyor. Yeni köprü Salim Dervişoğlu Caddesi’ne çıkış yönünde hizmet verecek.17 metre uzunluğunda yapılacak olan betonarme köprü, 13 metre genişliğe sahip olacak. Eski köprü giriş olurken yeni köprü çıkış olarak kullanılacak. Çalışmada 250 metreküp dolgu çalışması yapılacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*