Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » İlk Adım Köprüsü’nü kazıkları çakılıyor
İlk Adım Köprüsü’nü kazıkları çakılıyor

İlk Adım Köprüsü’nü kazıkları çakılıyor

İlk Adım Köprüsü’nü kazıkları çakılıyor :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentin trafik akışını rahatlatmak için yeni projeler uyguluyor. Çalışmalar kapsamında dar yollar ve köprüler genişletilerek trafiğin kolay akması sağlanıyor. Bu kapsamda İzmit Sanayi Mahallesi’nde yer alan İlk Adım Köprüsü genişletilme çalışmaları sürüyor. Projede yer alan köprünü ayakları için fore kazık imalatları yapılıyor.

12 FORE KAZIK

Köprü temellerinde 12 adet 36 metre boyunda fore kazık kullanılıyor. Proje çerçevesinde köprü üstü ve yaklaşımlarında elektrik aydınlatma imalatları gerçekleştirilecek. Mevcut köprünün yanına yapılacak yeni köprüyle Kullar’a ve sanayi bölgesine giriş çıkışlar rahatlayacak.

17 METRELİK KÖPRÜ

Yeni köprü Salimdervişoğlu Caddesi’ne çıkış yönünde hizmet verecek.17 metre uzunluğunda yapılacak olan betonarme köprü, 13 metre genişliğe sahip olacak. Eski köprü giriş olurken yeni köprü çıkış olarak kullanılacak. Çalışmada 250 metreküp dolgu çalışması yapılacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*