Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » İsmetpaşa ve Türkmen mecidiye yolunda asfalt çalışmalarına başladı
İsmetpaşa ve Türkmen mecidiye yolunda asfalt çalışmalarına başladı

İsmetpaşa ve Türkmen mecidiye yolunda asfalt çalışmalarına başladı

İsmetpaşa ve Türkmen mecidiye yolunda asfalt çalışmalarına başladı :Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ilçe kırsalında yaptığı yol çalışmaları kapsamında Mahmudiye İlçesine bağlı İsmetpaşa ve Türkmen mecidiye yolunda asfalt sathi kaplama çalışmalarına başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir’in her köşesinde hizmet vermeye devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Mahmudiye İlçesi’ne bağlı yollarda asfalt sathi kaplama çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıl zemin iyileştirilmesi ve genişliği yükseltilen 9 kilometrelik alanda çalışmalar sürüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Mahmudiye, İsmetpaşa ve Türkmen mecidiye, yolunda başlattığı yol yapım çalışmaları vatandaşlardan ve özellikle yolu kullanan sürücülerden takdir görüyor.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri sürücülerin güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeleri için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade ettiler. Yetkililer ayrıca çalışma yapılan alanda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*