Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » İstasyon Caddesi boydan boya asfaltlandı
İstasyon Caddesi boydan boya asfaltlandı

İstasyon Caddesi boydan boya asfaltlandı

Sivas Belediyesi yoğun bir şekilde çalışmalarına şehrin tamamında aralıksız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kaldırım yenileme çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Bu çerçevede uzun zamandır yenilenmeyen İstasyon Caddesinde de ekipler gece gündüz demeden çalışarak asfaltlama çalışması yapıyor.

Dünyada sayılı meydanlar arasında gösterilen Sivas Kent Meydanı’nda da yoğun çalışma yapan Fen İşleri Müdürlüğü İstasyon Caddesi’nde boydan boya asfaltları yeniliyor. Önceki gün sabah saatlerinde başlayan asfalt çalışmaları gece boyunca devam etti.

Çalışmaları beş yıla bölen ve her yıl 15-16 mahallede altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamlayan Sivas Belediyesi Kent Meydanı’nda deforme uğrayan kaldırımları geçtiğimiz günlerde yenilemişti.

Belediye tarafından 2014 yılından bu yana uygulanan yenileme çalışmaları kapsamında yaklaşık 50 mahallenin altyapı ve üst yapı çalışmaları tamamlanırken önümüzdeki yıl yapılacak çalışmalarla 65 mahallenin tamamında bu çalışmaların bitirilmesi hedefleniyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*