Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » İstasyon Caddesi’nde Trafik Düzenlemesi
İstasyon Caddesi’nde Trafik Düzenlemesi

İstasyon Caddesi’nde Trafik Düzenlemesi

İstasyon Caddesi’nde Trafik Düzenlemesi :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, UKOME Genel Kurulunun 17.05.2017 tarih ve 2017/5-1 sayılı kararı ile trafik düzenlemesi yapılması kararlaştırılan İstasyon Caddesi ve etrafındaki sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından UKOME kararı gereğince İstasyon Caddesi’nin fiziki engelle bölünmesi, Başak Sokak’ın Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’nden İstasyon Caddesi istikametine doğru tek yön, Oytun Sokak’ın İstasyon Caddesi’nden Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’ne doğru tek yön, Çiftkurt Sokak’ın Sağın Sokak’tan İstasyon Caddesi’ne doğru tek yön ve Dumlupınar İlköğretim Okulu Sokak’ın İstasyon Caddesi’nden Sağın Sokak’a doğru tek yön olacak şekilde düzenlenmesi konusunda çalışmalar sürdürülüyor.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri düzenlemenin trafiği rahatlatması amacıyla yapıldığını ifade ederek sürücülerin yeni yapılan uygulamada trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulundular.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*