Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Kahramanmaraş Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor
Kahramanmaraş Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmalarını gerek şehir merkezindeki ana arterlerde gerekse mahalle grup yollarında aralıksız olarak devam ettiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Türkoğlu İlçesi’nde Büyükimalı Mahallesi’nde 12 kilometrelik grup yolu asfaltlanırken, Hacıbebek Mahalelsinde ise yol stabilize çalışmaları devam ediyor.

Mahallelerine yapılan çalışmalardan oldukça memnun olduklarını ifade eden mahalle muhtarları Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve ekibine teşekkür ettiler.

Büyükimalı Mahallesindeki 12 kilometrelik yolun sıcak asfaltla kaplandığına dikkat çeken Mahalle Muhtarı Mulla Durdu Saygılı, bu hizmetten dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.

Hacıbebek Mahallesi Muhtarı Cengiz Kokulu ise mahallelerinin yolunda stabilize çalışmaları yapıldığını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*