Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Kahramanmaraş Büyükşehir Yol Ağını Genişletiyor
Kahramanmaraş Büyükşehir Yol Ağını Genişletiyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Yol Ağını Genişletiyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Yol Ağını Genişletiyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi mevcut yollarda asfalt çalışmalarının yanı sıra yeni yol yapım ve genişletme çalışmalarına da aralıksız olarak devam ediyor.

Ekinözü’nde konkasör kuran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bir taraftan filler üretimi yapıyor bir taraftan da Ekinözü-Alişar Grup Yolunda filler döşeme ve zemin sağlamlaştırması yaparak asfalta hazırlık yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi daha önce 4-5 metre genişliğinde olan yolda 2016 yılı itibariyle genişletme çalışmalarına başladı ve yol genişliğini 9 metreye çıkardı. 28 kilometre uzunluğunda olan yolda şu anda zemin sağlamlaştırma ve filler malzeme çekimi çalışmaları devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince malzeme çekimi ve filler seriminin ardından yolda asfalt kaplama çalışmalarına başlanacak.

2017 yılının sonuna kadar özellikle de grup yollarında asfaltsız yol bırakmamayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*