Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Kahramanmaraş, Canlı Hayvan Borsası yolunda asfalt çalışması sürüyor
Kahramanmaraş, Canlı Hayvan Borsası yolunda asfalt çalışması sürüyor

Kahramanmaraş, Canlı Hayvan Borsası yolunda asfalt çalışması sürüyor

Kahramanmaraş, Canlı Hayvan Borsası yolunda asfalt çalışması sürüyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt kaplama çalışmaları hazırlanan plan ve program dâhilinde il genelinde aralıksız olarak sürdürülüyor.

Büyükşehir Belediyesi asfalt ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Canlı Hayvan Borsası yolunda sıcak asfalt çalışması sürüyor.

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi asfalt ekipleri tarafından yürütülen sıcak asfalt kaplama çalışmaları Osmangazi Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı ile Kanuni Mahallesi Köroğlu Caddesinde ve Narlı’da devam ediyor.

Yapılan asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından il genelinde ihtiyaç olan diğer bölgelerde sıcak asfalt serim çalışmaları devam edecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*