Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Kahramanmaraş’ta Ali Sezai Efendi Meydanı’nda asfalt çalışmaları başladı
Kahramanmaraş’ta Ali Sezai Efendi Meydanı’nda asfalt çalışmaları başladı

Kahramanmaraş’ta Ali Sezai Efendi Meydanı’nda asfalt çalışmaları başladı

Kahramanmaraş’ta Ali Sezai Efendi Meydanı’nda asfalt çalışmaları başladı :Havaların ısınmasıyla asfalt çalışmalarına ağırlık veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, halk arasında Müftülük Meydanı olarak bilinen Ali Sezai Efendi Meydanı’nda asfalt çalışmalarına başladı.

Trabzon Bulvarı üzerinde eski SSK Kavşağı olarak bilinen geliş bölümünden başlamak üzere Müftülük binasına kadar olan alanda asfalt çalışmalarına başlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Dr. Mustafa Meydanı alanına kadar asfalt çalışmalarını devam ettirecek.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen sıcak asfalt serim çalışmaları trafiğin aksamaması adına çalışmalarını bölümler halinde yürütüyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*