Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı
Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı

Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı

Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi gerek asfalt çalışmaları gerekse bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle İlimiz Onikişubat İlçesi Abdülhamidhan Mahallesinde yol trafiğe kapatılıyor.

Konu ile alakalı olarak Ulaşım ve Trafik Düzenleme Komisyonu’nca alınan kararda: “ Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğünce, yazı ekinde krokisi gönderilen İlimiz Onikişubat İlçesi Abdülhamidhan Mahallesinde 01.05.2017 ile 07.05.2017 tarihleri arasında içmesuyu deplase yapım çalışması planlandığı, 7 gün mevcut yerin trafiğe kapatılmasına karar verilmiştir.

Söz konusu yolda yapılması planlanan içmesuyu deplase çalışması esnasında sürücülerin kapanacak yola, alternatif yolların kullanmaları gerekmektedir” denildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi gerek asfalt çalışmaları gerekse bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle İlimiz Onikişubat İlçesi Binevler Mahallesi Eczacılar Odası mevkiinde yol trafiğe kapatıldı.

Konu ile alakalı olarak Ulaşım ve Trafik Düzenleme Komisyonu’nca alınan kararda: “ Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğünce, yazı ekinde krokisi gönderilen İlimiz Onikişubat İlçesi Binevler Mahallesi 13011. Sokak Eczacılar Odası mevkinde 27.04.2017 ile 15.05.2017 tarihleri arasında tonoz yapım çalışması planlandığından belirtilen yerin 27.04.2017 ile 15.05.2017 tarihlerinde trafiğe kapatılması oy birliğiyle karar verilmiştir.

Bu bölgede ikamet eden sürücülerin ve bu yolu kullanan sürücülerin bahse konu güzergâha alternatif yolu kullanmaları istenirken, tonoz yapım çalışmalarının bugünden başladığı ve yolun trafiğe kapatıldığı belirtildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*