Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » Kandıra’ya yeni yol çizgileri
Kandıra’ya yeni yol çizgileri

Kandıra’ya yeni yol çizgileri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi ekiplerince Kandıra’nın mahallelerinde yol yapım sonrası, yeni yol çizgileri ve var olan çizgilerin yenilenmesi çalışmaları gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen çalışmaları kapsamında Bozburun, Mancarlar, Hacılar, Davutlar, Deliveli, Arıklar, Işıklar, Nasuhlar, Bulduk, Karlı mahalleleri yolları beton yol olarak yapıldı. Ayrıca Kandıra İzmit Caddesi ise asfalt yol olarak yapılacak.

SOĞUK BETON YOL ÇİZGİLERİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kandıra yol çizgi çalışmaları kapsamında Bozburun, Mancarlar, Hacılar, Davutlar, Deliveli, Arıklar, Işıklar, Nasuhlar, Bulduk, Karlı mahalleleri yolları beton yol olarak yapıldı. Beton yola uygun olarak üretilen, 7 bin metrekare soğuk yol çizgi boyası Kandıra mahalleri beton yollarında kullanıldı.

ASFALT YOLA TERMOPLASTİK ÇİZGİLER

İzmit Kandıra Caddesi’nde 3 bin 600 metre yol asfalt olarak yapılacak. Söz konusu olan bu yol bitiminden sonra bin altı yüz metrekare termoplastik boya kullanılarak yol çizgisi çalışmaları gerçekleştirilecek.

TABELA YENİLEME VE BİSİKLET YOLU

Yol yapım ve çizgileme çalışmaları dışında, birçok mevkide tabela yenileme çalışması gerçekleştirilecek. Ayrıca İzmit Kandıra Caddesi’nde 4 bin 500 metrekare ve bir buçuk metre genişliğinde, mavi renk bisiklet yolu yapılacak.

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*